Dzięki badaniom diagnostycznym okulista jest w stanie ocenić funkcjonowanie narządu wzroku, jakość widzenia oraz w razie konieczności skierować na leczenie. Zapewniamy naszym pacjentom szybką i trafną diagnozę przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Doświadczenie, wiedza i czynna praktyka naszych lekarzy okulistów umożliwiaj pełną diagnostykę i leczenie chorób oczu.

Okulista Śródmieście

Nasi okuliści specjalizują się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób narządu wzroku i struktur otaczających, w szczególności wad wzroku, zespołu suchego oka, choroby plamki żółtej, zaćmy oraz jaskry. Okulista po wykonaniu podstawowego badania wzroku może zalecić niezbędne badania diagnostyczne. W przypadku wykrycia chorób oczu na wczesnym etapie, zwykle wystarczające będą mało inwazyjne sposoby leczenia, mające na celu zahamowanie dalszego rozwoju schorzenia. W bardziej zaawansowanych przypadkach konieczne mogą być nawet zabiegi chirurgiczne, jak np. operacja zaćmy.

Mieszkańców centrum i śródmieścia Warszawy zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego. Oferujemy kompleksowe badania diagnostyczne i pomoc okulistyczną dostosowaną do wieku pacjenta i indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się wykrywaniem wad wzroku, zaburzeń działania mięśni gałkoruchowych, ustawienia gałek ocznych, niedowidzenia oraz zeza jawnego i ukrytego. Niezdiagnozowane i nieskorygowane wady wzroku mogą być również przyczyną dysleksji i dysgrafii.

Okulistyka Akademicka

Leczymy

Specjalizujemy się w diagnozowaniu oraz leczeniu szerokiego spektrum chorób okulistycznych. Najczęstsze konsultacje dotyczą pogorszenia wzroku, czerwonego oka oraz bólu lub dyskomfortu okolicy gałki ocznej. Zobacz w czym jeszcze możemy Ci pomóc!

Wada wzroku

Wada wzroku

Krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm a także starczowzroczność, to najczęstsze przyczyny wizyt okulistycznych. W większości przypadków do pełnej satysfakcji pacjenta wystarczy prawidłowo dobrana korekcja okularowa.

Zespół suchego Oka

Zespół suchego Oka

Zespół suchego oka to częsta przyczyna okresowego pogorszenia widzenia oraz istotnego dyskomfortu pochodzącego z okolicy gałki ocznej. Personalizowane leczenie pozwala na szybkie uwolnienie się od problemów!

Choroby plamki Żółtej

Choroby plamki Żółtej

Choroby plamki żółtej należą do najpoważniejszych chorób okulistycznych. Dotyczą one struktury, która odpowiedzialna jest za cały sukces ewolucyjny ludzkiego oka. Dzięki prawidłowo funkcjonującej plamce żółtej człowiek rozpoznaje barwy, kontrast oraz najmniejsze detale otaczającego nas świata. Uszkodzenie plamki żółtej prowadzi do utraty tych funkcji i znacznie ogranicza nasze doznania wzrokowe.

Zaćma

Zaćma

Zaćma to zmętnienie soczewki oka spowodowane starzeniem się organizmu. Zaćma utrudnia odbieranie bodźców z otaczającego nas świata. Jedynym skutecznym leczeniem zaćmy, które w pełni przywraca funkcję narządu wzroku, jest zabieg chirurgiczny.

Jaskra

Jaskra

Jaskra to choroba, która jest jedną z najczęstszych przyczyn nieodwracalnego uszkodzenia wzroku. Przez długi czas może przebiegać bezobjawowo, dlatego tak ważne są regularne badania okulistyczne. Szczególnie powinny o tym pamiętać osoby, których krewni są leczeni z powodu jaskry.

Otwórz czat
1
Napisz do nas
Napisz do nas