Okulistyka akademicka to część projektu Medycyna Akademicka, którego celem jest ułatwienie dostępu Pacjentom do lekarzy z wiodących ośrodków klinicznych w Warszawie oraz w Polsce. Zachęcamy do korzystania z konsultacji naszych okulistów oraz okulistów dziecięcych w Warszawie. Profesjonalne badanie wzroku, w tym badanie dna oka, pozwala na wczesnym etapie wykryć choroby prowadzące do znacznego pogorszenia widzenia.

Pamiętaj, że wiele chorób okulistycznych takich jak jaskra, czy zwyrodnienie plamki żółtej we wczesnym stadium zaawansowania nie powoduje łatwo dostrzegalnych objawów. Nie należy także zapominać, że profilaktyczne badanie wzroku umożliwia rozpoznanie oraz skuteczne leczenie chorób, które rzadko stanowią bezpośrednie zagrożenie utraty widzenia, ale prowadzą do istotnego pogorszenia komfortu życia – na przykład zespołu suchego oka.

Okulista Warszawa

Co nas wyróżnia?

Uzyskaj odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczące badania wzroku oraz wizyty u lekarza okulisty
lub okulisty dziecięcego.

 • DOŚWIADCZENIE

  Okuliści oraz okuliści dziecięcy tworzący projekt Okulistyka akademicka doświadczenie zdobywali w najlepszych polskich oraz zagranicznych ośrodkach okulistycznych, w tym Columbia University w Nowym Jorku, Manchester Royal Eye Hospital w Manchesterze, Moorfields Eye Hospital w Londynie, czy Uniwersytet w Heidelbergu.

 • NAUKA

  Nasi okuliści nie tylko podążają za światowymi trendami w diagnostyce i terapii okulistycznej, ale sami je współtworzą publikując wyniki swoich badań w prestiżowych międzynarodowych czasopismach okulistycznych m.in. Clinical and Experimental Ophthalmology, Eye, Journal of Glaucoma, Clinical Ophthalmology, czy Nutrients.

 • PERSONALIZACJA

  Medycyna personalizowana, czyli szyta na miarę, stanowi przyszłość okulistyki. Personalizacja diagnostyki i terapii okulistycznej możliwa jest tylko dzięki znajomości najnowszych wytycznych oraz publikacji naukowych! Skonsultuj swój problem z jednym z naszych lekarzy i przekonaj się o naszym zindywidualizowanym podejściu do leczenia!

 • INTERDYSCYPLINARNOŚĆ

  Problemy ze wzrokiem niejednokrotnie wynikają z chorób dotyczących całego organizmu. Okuliści współpracujący z Okulistyką akademicką są lub byli związani z Zakładem Fizjologii i Patofizjologii WUM, Katedrą Farmakologii Klinicznej i Doświadczalnej WUM oraz Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenie wynikające ze współpracy z wymienionymi jednostkami naukowymi pozwala na kompleksową opiekę okulistyczną u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, czy problemami neurologicznymi.

Okulista Warszawa

Ocena naszych pacjentów

4.9 / 5
Okulista Warszawa

Co o nas mówią?

Świetne podejście do pacjenta, sympatyczny, profesjonalny. Dużo poświęca czasu pacjentowi i wszystko szczegółowo wyjaśnia. Zdecydowanie polecam!
EWa
Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Była to moja druga styczność z dr hab. Januszem Skrzypeckim i ponownie jestem bardzo zadowolona z jej przebiegu.
Julia
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Córka została dokładnie zbadania. Pan Doktor bardzo miły, z podejściem do dzieci.
Anna
Spokojnie i rzeczowo wyjaśnione postępowanie dotyczące leczenia. Bardzo miła i spokojna atmosfera. Polecam!
Łukasz
Bardzo dobry kontakt z pacjentem ze specjalnymi potrzebami (autyzm). Rzeczowe wyjaśnienie problemu.
TP
Bardzo szczegółowe wyjaśnienie problemu. Wypisane leki pozwoliły uporać mi się z przewlekłym problemem w kilka dni. Polecam wszystkim!
AJ
Otwórz czat
1
Napisz do nas
Napisz do nas